Президент України Петро Порошенко підписав закон про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо відновлення кредитування.

“Навколо цього закону, підпису під яким очікувала Україна цими днями, точилося багато дискусій. Вважаю, що закон про зміни до деяких законодавчих актів про відновлення кредитування дуже необхідний”, – сказав П. Порошенко.

Глава Української держави наголосив на важливості подальшого вдосконалення механізмів функціонування фінансового сектора й підписав відповідний закон.

Як повідомлялося, 3 липня 2018 року Верховна Рада прийняла в другому читанні та в цілому закон “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо відновлення кредитування” (№6027-д).

“Економічний розвиток неможливий без фінансового ресурсу.  Важливим для бізнесу є подальше удосконалення механізмів функціонування фінансового сектору”, – зазначив Президент.

Закон, зокрема, передбачає зменшення фінансового навантаження на позичальників, що сприятиме відновленню економіки й активізації кредитування фізичних осіб, усунення схем незаконного виведення майна з-під обтяження кредитора, спрощення процесу та зменшення витрат боржників і кредиторів при врегулюванні боргу за рахунок удосконалення позасудових інструментів.

За оцінкою Національного банку України (НБУ), ухвалення цього документа забезпечить вирішення наявних проблемних питань, що створюють системні перешкоди для відновлення кредитування економіки та становлять додаткові ризики діяльності національних та іноземних інвесторів.

 

За матеріалами https://ua.interfax.com.ua/

Президент підписав зміни до законодавства щодо відновлення кредитування

Leave a Reply

Your email address will not be published.