Хто ми

Ми створили ТОВ “ІКК ФІНАНС” задля того, щоб допомогти клієнтам ефективно керувати власними фінансами.

Наша мета

Наша мета – стати надійним фінансовим партнером для клієнтів, які обирають на ринку фінансових послуг такі інструменти, як:

  • послуги з факторингу
  • послуги кредитування.

Наша задача

Наша задача – зробити для клієнта процес отримання і користування цими фінансовими інструментами максимально простим, прозорим, швидким і доступним.

Задля цього ми щодня вивчаємо ринок фінансових послуг, аналізуємо величезні обсяги фінансової інформації, впроваджуємо новітні програмні продукти та технології персонального фінансового планування.

Наші цінності

Наші цінності – це ставлення до роботи, покладене в основу діяльності ТОВ “ІКК ФІНАНС”, це те, у що ми віримо і чим керуємося в процесі прийняття рішень.

Прозорість та відкритість надання фінансових послуг  забезпечення клієнтів і партнерів повною і достовірною інформацією щодо умов наших послуг.

Чесність – відкритість у спілкуванні з клієнтами та партнерами, яка не допускає подвійних стандартів.

Професійність – ефективне та оперативне вирішення поставлених завдань кваліфікованим персоналом компанії.

Відповідальність – кожен працівник компанії персонально відповідає за те, над чим працює, усвідомлюючи виявлену клієнтами і партнерами довіру.

Якість – кожен працівник підтримує високий рівень якості послуг компанії, дослухаючись до побажань клієнтів і партнерів, постійно працюючи над удосконаленням затверджених у компанії стандартів.

Інноваційність – впровадження нових методів та інструментів задля підвищення якості послуг та ефективності діяльності компанії.

Взаємна повага і довіра –  націленість на встановлення і збереження довготривалих взаємовідносин з клієнтами і партнерами, які не допускають жодної дискримінації і зловживань перевагами.

Прибутковість – надання клієнтам і партнерам якісних і професійних послуг, що забезпечуватиме компанії фінансову стабільність та постіне зростання її фінансових показників.